MERT MAPOLAR® Bireysel ve Kurumsal Gelişim Danışmanlık Hizmetleri
SOSYAL SORUMLULUK SEMİNERLERİ
MERT MAPOLAR® Bireysel ve Kurumsal Gelişim Danışmanlık Hizmetleri, Kişilere Özel Ve İş Yaşamlarında Çözüm-Sonuç Odaklı Olma, Yaşam Kalitesini Yükseltme, Performansı Artırma, Farkındalık, Yeni Bakış Açıları Ve Çok Boyutlu Düşünme Yeteneklerini Geliştirme misyonununun içersinde sosyal sorumluluklarının bilincinde, toplumda gelişimi ve ileriye doğru dönüşümü sürekli kılmak gerekliliğine inanarak, Kıbrıs’ta “Sivil Toplum Örgütlerine” talepleri doğrultusunda üyelerine, çalışanlarına yönelik gönüllülük esasına dayanarak hizmet ücreti talep etmeksizin özel 2 saatlik “pozitif etki® - the positive effect®” profesyonel "Yüksek Moral-Motivasyon ve Başarı" gelişim ve farkındalık seminerleri vermektedir.  

Not:
Tahsis edilecek salonda görüntü sisteminin (projeksiyon cihazı ve perdesinin) olması gerekmektedir.

* “Sosyal Sorumluluk Gelişim ve Farkındalık Seminerleri” belli dönemlerde, program yoğunluğuna ve uygun zaman aralıklarına göre yapılabilmektedir. Şuanki yoğunluktan dolayı sosyal sorumluluk çalışmalarımız yapılamamaktadır özür dileriz.


"Moral ve Motivasyon, insanların onlardan yapmalarını istediğiniz şeyi, siz istediğiniz için değil, kendileri istedikleri için yaptıklarını düşünmelerini sağlamaktır..." - Mert Mapolar


BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Mert Mapolar Bireysel ve Kurumsal Gelişim Danışmanlık Hizmetleri - Bir SUNISLAND
® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Designed By SUNISLAND
® Group