MERT MAPOLAR® Bireysel ve Kurumsal Gelişim Danışmanlık Hizmetleri
KAMU VE ÖZEL SEKTÖRDE HİZMET İÇİ EĞİTİM PROGRAMLARI...

KURUMSAL HİZMET İÇİ GELİŞİM EĞİTİM PROGRAMLARI...

DÜNYADAKİ EN SON GELİŞİM TRENDLERİ

KKTC'de Hizmet İçi Eğitim Planlarınızda Doğru Yerdesiniz! Kıbrıs'ı, Kıbrıs Şartlarını Biliyoruz!

Bilinenin ardında bilinmeyeni, görünenin ardından görünmeyeni, alışılagelmişin dışında, farklı, kuruma özel, tamamen gelişmeye odaklı, ülke şartlarına ve insanına uyarlanan, uygulanabilir, anlaşılabilir, yenilikçi, güncel, ileriye götürücü, yaratıcı, stratejik, durum ve ihtiyaca yönelik, çok aşırı teknikle katılımcıyı sıkmayan, kafa karıştırmayan, kolay hatırlanan, unutulmaz, gerçek olay incelemeli, profesyonel kurumsal hizmet içi gelişim-eğitim programları.

Farkımız; Özel tekniklerimiz ve formatımız sayesinde, saatlerce hiç sıkılmadan eğitimlerimizi heyecanla ve istekle dinleyebiliyorsunuz. Programlarımızda karmaşık dil kalıpları kullanılmadığından, yüksek verimle, kalıcı bir öğrenmeyi sağlıyor, odaklanmanızı artırarak, hızlı değişim, gelişim ve farkındalıklar sağlayabiliyoruz!
Kişisel ve Yönetsel Gelişim Markası Olan Lider Kuruluş, MERT MAPOLAR® BİREYSEL VE KURUMSAL GELİŞİM HİZMET İÇİ EĞİTİM PROGRAMLARI; müthiş stratejileri, coşku ve motivasyonla tavan yaptırarak, harmanlayıp, katılımcılarda hiçbir konsantrasyon eksikliği yaşatmadan, müthiş bir sinerji yaratarak düzenlenlenmektedir!

* Bir insan ortalama 3 hafta yemek yemediği zaman yaşayamaz. Yani yemek yemek insanın yaşamını sürdürebilmesi için ihtiyaç duyduğu biyolojik bir ihtiyaç olduğu gibi, ‘Kişisel ve Kurumsal Gelişiminizi Beslemek'de hayatınıza anlam yüklemeyi sürdürmek için o derece yapılması, hatırlanması ve tekrarlanması gereken hayati derecede önemli bir ihtiyaçtır!
"HAYATINIZA VE KURUMUNUZA GÜÇ KATIN!"
Kurumsal ihtiyaçlarınıza göre istediğiniz eğitimi, istediğiniz süreyi, modül halinde ya da tek tek alabilirsiniz. Diğer tüm eğitim taleplerinizi de tarafımıza bildirebilirsiniz.

* Program Süreleri: 1 Tam Günlük Program / 4 Saatlik  / 3 Saatlik / 2 Saatlik Program. Belirleyeceğiniz süreyi seçerken şuna dikkat ediniz! 2 Saatlik programlar katılımcılara; farkındalık, 3 ve 4 Saatlik programlar katılımcılara; farkındalık + strateji, 1 Tam Günlük programlar katılımcılara; farkındalık + strateji + interaktif beceri + yaratıcı düşünce kazandırır.

Eğitimlerin kurumunuza özel, etkin olabilmesi ve kurumsal ihtiyaç analizleri için, istemeniz halinde eğitim öncesi ve sonrası her katılımcı için ‘personel değerlendirme’ analiz çalışmaları yapılmaktadır.

* İstemiş olduğunuz her türlü kurumsal eğitim taleplerinizi tarafımıza yazılı bildiriniz. En kısa sürede, kurumunuzun  ihtiyaçlarına yön verebilmek adına, size özel en uygun teklifi sunalım.Teklif ve Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Mert Mapolar Bireysel ve Kurumsal Gelişim Danışmanlık Hizmetleri - Bir SUNISLAND
® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Designed By SUNISLAND
® Group