MERT MAPOLAR® Bireysel ve Kurumsal Gelişim Danışmanlık Hizmetleri
KİŞİSEL GELİŞİM KİTAPLARINDA GÖREMEYİP, HİSSEDEMEDİKLERİNİZ?...

Ne kadar fazla kitap okursanız okuyun, isterseniz milyarlarca kitap okuyun, ne kadar fazla kişisel ve mesleki gelişim eğitimine ve seminerine katılırsanız katılın, hiçbiri, özel formatlı etkinlik programlarımızda vereceği enerjiyi, zevki, etkin ve etkili eğitimi, heyecanı, yüksek motivasyonu, ilhamı, rahatlığı, yoğunlaştırılmış beceri artırıcı öğretimi, renkli ve mistik ortamı, özel ses ve ışık sistemini, özel algı teknikli sunumu, rahat ve ergonomik oturma koltuklarını, ivmeyi, full klimalı özel salon ortamındaki konforu, sinerjiyi asla veremez, hiçbir kitap, eğitim ve seminer, etkinliklerimizde hissedeceklerinizin yerini tutamaz! Bu deneyimi mutlaka yaşayın!

Hakkında Söylenenlerden Bir Demet;
“Hayatınıza farklı bakış açısı katmak ve hayallerinizi gerçekleştirmeye 1 adım daha yaklaşmak istiyorsanız 'MERT MAPOLAR Gelişim Programlarına' katılmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum...” - (Üst Düzey Yönetici)

“Büyüleyici bir karizma ve son derece mistik bir karakter. Sahne duruşu ve özgüveni etkileyici. Pozitif ve rahatlatıcı bir ortamda gelişim programları ile gösterileri birleştirmesi ihtişamlı, şık, çekici, şaşırtıcı, ilginç, renkli ve eğlence değeri yüksek. Son derece güçlü, heyecan verici, güven dolu, rafine olmuş harika performanslar sergiliyor. KKTC’de böylesine pek rastlanmadı. Muhteşem!.. İyi ki varsınız...”  - (Üst Düzey Kamu Yöneticisi)

“Öncelikle sunduğunuz KALİTELİ programlarınız için çok teşekkürler. Yaşam boyu öğrenmeye yürekten inanan bir kişi olarak katıldığım programdan BÜYÜK KEYİF ALDIM. Gerek özel yaşamda, gerekse iş hayatında daha yüksek standartlara ulaşabilmek için, paylaşılan bilgilerin ve tekniklerin çok büyük yararı olacaktır...” - (KKTC Milli Eğitim Bakanlığı Denetleme Değerlendirme ve Yönlendirme Kurul Başkanlığı - Baş Denetmen)

“Uzun zamandan beridir ‘Kişisel Gelişim’ için zaman ayırmaya çalışıyorum. Bu amaçla bireysel veya kitlesel gelişim etkinliklerine katılıyorum. Şu ana kadar katıldığım ‘EN PROFESYONEL’ gelişim semineri olduğunu özellikle belirtmek isterim. Üstelik bu eğitimin Kıbrıs’ta olması beni daha da mutlu etti. Çok etkileyici anlatımınız için teşekkür ederim. Sevgiyle kalın...” - (Üst Düzey Avukat)

“Hayat yoluma ışık tutan deneyimlerden biri oldu. İmkansız diye bir şey olmadığını insanın inandığı yolda mutlaka başarılı olunabileceği. Olumlu düşünerek inanarak mücadele ederek ve en önemlisi ASLA VAZGEÇMEYEREK hayallerimizi gerçekleştirebileceğimizi. ÇOK VERİMLİ VE GÜZEL ETKİLEYİCİ BİR SUNUMDU. Hedeflerimize bir adım kadar yakın olduğumuzu ve ilk adımın nasıl, ne şekilde atmamız gerektiğini öğrendim...” - (Üst Düzey Yönetici)

“Hayatımda, kızgın ve kırgındım. Belkide her şeyi bırakıp gitmek istiyordum. Rüyamın etkisiyle buradayım. Öncellikle onu belirteyim... (Anlatması uzun sürer...) SEMİNERDE İNANILMAZ RAHATLADIM... KIZGINLIĞIM GİTTİ... RUHUMUN HAFİFLEDİĞİNİ HİSSETTİM. Ve en önemlisi tekrar tekrar ayağa kalkmam gerektiğini öğrendim...” - (Üst Düzey Eğitmen)

“Öncelikle ‘İYİ EĞİTİMLİ PROFESYONEL VE İYİ HAZIRLANMIŞ BİR EĞİTİMENLE GERÇEK BİR EĞİTİM SEMİNERİNDE’ olduğumu hissettim. Öğrendiğim en önemli şey, insanın kendini geliştirdikçe ne kadar mutlu olduğudur. Çünkü monoton hayat içinde mutsuzluğumuzun bir sebebi de yeni şeyler öğrenip kendimizi geliştirmemizdir. Hemen odama söylenenleri! hazırlayacağım ve aileme de hazırlatacağım...” - (Üst Düzey Eğitmen)

“Süper bir seminerdi iyi ki katılmışım, gücün aslında içimizde olduğunu, hepimizin gelişmeye, yükselmeye ve ilerlemeye gücü var, örnek inanılmazdı. İncelenen olaydaki kişinin, o yaşta, o kadar güçle ve iradeyle hayallerini gerçekleştirmesinden çok etkilendim...” - (Üst Düzey Emniyet Görevlisi)

“Mert Bey’i öncelikle tebrik ederim. Kendinden emin, bilgi sahibi, aşırı sözlerle kafa karıştırmayan bir yaklaşımla herkesin anlayabileceği bir dilde bizlere hitap etmiştir. Gün sonunda kendimizle kalabildiğimiz değerli bir rahatlama zamanı geçirdim. Teşekkür ederim. Devamına muhakkak geleceğim. Hoş, sıcak bir atmosferdi ve tabii ki öğrendiğimiz en önemli şey içimizdeki gücün ne olduğu, hayallerimizin gerçek olması için önümüze çıkan engelleri nasıl ve ne şekilde aşacağımızı ve kendimizi geliştirmenin tekniklerini öğrendim...”(Üst Düzey Yoga Eğitimeni ve Psikolog)

- “Yine çok faydalı bir program oldu. Bir konuda daha farkındalığımız arttı. Hayatımızın ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anladım. Teşekkürler...”
- “Ben öncelikle çok teşekkür etmek istiyorum. Bu program bana çok iyi bir ‘detoks’ oldu. Hayallerime giden yolda zorluklar karşısında nasıl ve ne şekilde mücadele etmem gerektiğini öğrendim...”
- “Her zamanki gibi yine harika bir programdı. Her programda daha fazla ilerlemek beni çok mutlu ediyor. İyi ki varsınız...”
- “Program yine çok güzeldi. Programlarınız bize yani kendi adıma konuşmak gerekirse bana inanılmaz derecede çok fazla yararı ve katkısı oluyor. Teşekkürler:)”
- “Her programda bize ayrı ayrı değer katıyorsunuz. Ben programlarnızdan çok memnunum...” - (Üniversite Öğrencisi)
Ve daha niceleri...
BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Mert Mapolar Bireysel ve Kurumsal Gelişim Danışmanlık Hizmetleri - Bir SUNISLAND
® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Designed By SUNISLAND
® Group