MERT MAPOLAR® Bireysel ve Kurumsal Gelişim Danışmanlık Hizmetleri
SOSYAL SORUMLULUK SEMİNERLERİ

Günay Kibrit - Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği Başkanı / LFKOŞA; “Hayallerimizden asla vazgeçmeyip, başarmak için gerektiği kadar çaba göstermeliyiz...”

Besim Zafersoy / LEFKOŞA; "Her şey çok güzeldi. Düşüncelerin ne kadar biz bireyler için önemli olduğunu anladım. pozitif düşünürsek pozitif bir yaşam süreriz..." "Selam Mert abi akşam seminer çok güzeldi teşekkür ederiz. Seni tanımaktan çok mutlu olduk umarım tekrar görüşürüz..."

Mehmet Serdar / LEFKOŞA; "Hayata küsmemek hayata dört elle sarılmak ve asla pes etmemek. Her zaman mücadele etmek ve üzüntüye yer vermemek. Teşekkürler..."

Meltem Sarıfakıoğlu / LEFKOŞA; "Her şeye rağmen yaşamak güzel ve güzelleştirmek de bizim elimizde :) Teşekkür ederim..."

Sema Hadzhiyska / LEFKOŞA; "Hiçbir zaman amaçlarımızdan vazgeçmemeye, tüm olumsuzluklara rağmen çabalamaya, hedefimize ulaşmaya çalışmak. Öğrendiklerim; Asla pes etmemeyi, her zaman gülmeyi, kendi seviyemizin altındaki kişilerden uzak durmayı, negatif insanlardan uzak durmayı, daha bilgili ve başarılı insanlarla daha fazla birlikte olmayı. katkılarınızdan dolayı teşekkürler..."

İmren Dinçer / LEFKOŞA; "Hedef belirleyerek yılmadan başarıyı elde etmek. Etrafın olumlu kamçılamasını kullanmak, eleştriler karşısında yılmamak, amaçlı ve hedefli olmak..."

Abdullah Yağlı / LEFKOŞA; "Hayat sorunlara rağmen yaşanmaya değer..."

Murat Katrin / LEFKOŞA; "İnsan hayatında cesaretin, risk almanın, azmin ve hayat kurup onun peşinde gitmenin ne kadar önemli olduğunu hissettim. çok teşekkürler...".

Ve daha niceleri...

BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Mert Mapolar Bireysel ve Kurumsal Gelişim Danışmanlık Hizmetleri - Bir SUNISLAND
® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Designed By SUNISLAND
® Group