MERT MAPOLAR® Bireysel ve Kurumsal Gelişim Danışmanlık Hizmetleri
KURUMSAL HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERLERİ...

Sıdıka Hoca - Bilgisayar Programcısı / GAZİMAĞUSA; “Potansiyelimizin farkına varma, etkili şekilde kullanma, özgüvenimizi geliştirme konularında çok kazanımlarım olmuştur. Teşekkürler...”

Ahmet Boranlı - Teknisiyen / GAZİMAĞUSA; “Bugünkü programda, Takım - ekip olgusu, sinerji yaratma, doğru ve etkili düşünme, kendini yenileme konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur. Teşekkür ederim.”

Bahadır Cevher - Teknisiyen / GAZİMAĞUSA; “Öncelikle bu olağanüstü eğitim seminerinde katkısı geçen herkese teşekkürler. Çok değerli bir insandan çok değerli bilgiler aldık. Kendimizle ve çevremizle olan davranışlarımızda olması gerekenleri, farkındalıkları Mert bey fark etmemizi sağladı. Çok gerekli bir eğitim semineriydi, çok faydalı oldu.”

Erhan Alihan - Memur / GAZİMAĞUSA; “Bugünkü programda, takım,ekip çalışması ve sinerji oluşturmada çok önemli stratejik kazanımlarım olmuştur. Çok teşekkürler...”

Halil Güryay - Teknisiyen / GAZİMAĞUSA; “Bakış açısı, doğru ve etkili düşünme yeteneklerini geliştirme konularında çok önemli stratejiler ve teknikler öğrendim...”

Hande Bayram - Bilgi İşlem Sistem Tasarımcısı / GAZİMAĞUSA; “Etkili takım-ekip çalışması ve sinerji oluşturma, özgüvengeliştirme, doğru ve etkili düşünme, bakış açısı konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur.”

Hasan Özbaflı - Kütüphaneci / GAZİMAĞUSA; “Takım, ekip çalışması ve sinerji oluşturma ruhunun gerçekliğini öğrendim. Önemli kazanımlarım olmuştur. Çok teşekkürler...”  

Murat Tekbıyık - Memur / GAZİMAĞUSA; “Bugünkü programdai takım, ekip çalışması ve sinerji oluşturmanın en alttan en üste kadar tüm bilgiler paylaşılmış, kişisel sınırlardan kurtulma, ego kontrolu, farkındalık konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur. Çok teşekkürler Mert Mapolar...”

Mustafa Tarzan - Bilgi İşlem Merkezi Müdürlüğü Birim Sorumlusu / GAZİMAĞUSA; “Çalıştığım kurumda ekip çalışmasının ne kadar önemli olduğu, performansı artırmak için kişisel ve takımsal stratejiler konusunda çok önemli kazanımlarım olmuştur.”

Münevver Savaş Hoca - Memur / İSKELE; “Doğru ve etkili düşünme, olumsuz duygularla başa çıkma yöntemleri, bunları özel ve iş yaşamımızda nasıl ve ne şekilde kullanabileceğimiz konularında çok önemli  kazanımlarım olmuştur.”  

Naime Çağlar Karadeniz - Memur / GAZİMAĞUSA; “Takım, ekip çalışması ve sinerji oluşturmanın önemi, nelere dikkat edilmesi gerektiği, kendimizi nasıl daha etkin geliştirebileceğimiz konusunda stratejiler ve uygulamalar paylaşılmıştır, çok önemli kazanımlarım olmuştur.”

Özlem Celiloğlu - İşçi / ÖTÜKEN - İSKELE; “Kendi gücümün farkına varmam ve başarmak için neler yapabileceğim konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur. Teşekkür ederim.”

Özlem Görkan Evre - Bilgi İşlkem Merkezi Teknoloji Eğitmeni / GAZİMAĞUSA; “ Takım, ekip çalışması ve sinerji oluşturmanın en etkili bilinmeyen stratejileri konusunda çok önemli kazanımlarım olmuştur. Teşekkürler...”

Soner Aksal - Bilgi İşlem Merkezi Network Yöneticisi / GAZİMAĞUSA; “Bence, tüm kamu, özel sektör, herkesin katılması gereken bir program. Çok önemli kazanımlarım olmuştur. Emeğiniz için teşekkür ederim.”

Taşkın Fidaner - Memur / GAZİMAĞUSA; “Katıldığım programda gerçek anlamda özgüvenimi nasıl ve ne şekilde artırabileceğimle ilgili çok önemli kazanımlarım olmuştur.”

Veysel Gildir - Teknisiyen / GAZİMAĞUSA; “Katıldığım takım-ekip çalışması ve sinerji oluşturma programında, bu programıın inanılmaz önemi, takım-ekip çalışması ruhunu, takım-ekip çalışmasında bireylerin özgüveni, yüksek farkındalığı, bakış açısı konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur. Çok teşekkürler...”

Cemaliye Şençağı - Yönetici Asistanı / GAZİMAĞUSA;  “Doğru düşünme stratejileri ve teknikleri, farkında olma, ön yargısız olma, takım-ekip çalışması ve sinerji oluşturma, yüksek motivasyon ve başarı konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur. Çok güzel bir programdı. Herşey için çok teşekkürler...”

Aydın Uysal - Memur / GAZİMAĞUSA; “Kendimizi daha iyi bir noktaya getirme, ve performansımızı artırma konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur.”

Mehmet Uysal - Teknisiyen / GAZİMAĞUSA; “Katıldığı m programda takım-ekip çalışması ve sinerji oluşturma ile ilgili stratejiler, teknikler ve yardımlaşma konusunda çok önemli kazanımlarım olmuştur.”

Şerife Özdemir - Memur / GAZİMAĞUSA; “Başarı, Paylaşımcılık, yardımlaşma ve empati kurma konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur.”

Ergeç Şentürk - Bilgisayar Mühendisi / GAZİMAĞUSA; “Doğru düşünme teknikleri, hedef-amaç belirleme konularında çok önemli stratejik kazanımlarım olmuştur. Çok teşekkürler.”

Mustafa Yasin Aycan - Memur / GAZİMAĞUSA; “Özgüven ve plan yapma konusunda çok önemli kazanımlarım olmuştur.”

Kamber Çil - Memur / GAZİMAĞUSA; “Takım ruhu, iletişim, planlama ve zaman yönetimi konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur. Çok teşekkür ederim.”

Ahmet Berkan Hoca - Teknisiyen / KUZUCUK - İSKELE; “Hayatıma yeniden, enerjik başlamış gibiyim. Kendimi çok yenilenmiş hissettim. Çok teşekkür ederim...”

Erkin Paşa - Memur / MEHMETÇİK; “ Mert bey’in bu programında, takım ekip çalışması ve sinerji oluşturma ile ilgili çok önemli ve kapsamlı stratejik kazanımlarım olmuştur.”

Hasan Hacımuratlar - Teknisiyen / GAZİMAĞUSA; “Özel ve iş yaşamında liderlik ve takım çalışması konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur. Bu programların devam etmesini  temenni ederim.”

Salih Ataöz - Baskı Üretim Sorumlusu / MEHMETÇİK; “Katıldığım bu programda, Özgüven ve özsaygımızı geliştme, takım, ekip çalışması ve sinerji oluşturma konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur.”

Ziyat Aşina - Ofset Ustası - Matbaacı / GAZİMAĞUSA; “Takım ve ekip çalışmasının nasıl olduğu ve liderlik görevinin nasıl yapılıp uygulandığı konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur.Teşekkürler...”

Cuma Gök - Memur / GAZİMAĞUSA ; “Takım, ekip çalışması ve sinerji oluşturma konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur.”

Dilek Çiçek - Sekreter / GAZİMAĞUSA; “ Takım, ekip çalışması ve sinerji oluşturmanın stratejileri konularında önemli kazanımlarım olmuştur,  çok etkili ve faydalı bir programdı. Sonsuz teşekkürler.”

Güler Uyarlı  - Hademe / GAZİMAĞUSA; “Faydalı ve çok yararlı bir programdı teşekkür ederim.”

Halide Heyran - Sistem Tasarımcısı / GAZİMAĞUSA; “Bakış açımı geliştirme konusunda çok önemli kazanımlarım olmuştur.”

Mehmet Ekşici - Bilgisayar Operatörü / GAZİMAĞUSA; “Çalıştığımız kurumun daha ileri gidebilmesi için gerekli tüm bilgilerimi güncellemem ve bunlara yenilerini eklemem çok güzel bir duygudur. Sayın Mert Mapolar, konuyu çok etkili ve tam yerinde anlatmıştır. Motivasyon ile başarıyı nasıl ve ne şekilde birleştirebileceğimizin çok önemli stratejileri ile sinerji oluşturma konularında çok önemli kazanımlarım  olmuştur. Herşey için çok teşekkür ederiz. Çok güzel ve etkili bir programdı.”

Savaş Kolgüneş - Network Ağı Teknisiyeni - Bilgisayarcı / GAZİMAĞUSA; “İnanılmaz çok güzel ve katkısı çok büyük bir programdı. Herkesin katılması gerekir. Teşekkür ederim.”

Ece Zorba Barışsal - Memur / TUZLA; “Çok etkili, verimli, sürükleyici bir takım, ekip çalışması ve sinerji oluşturma eğitim semineri programı olmuştur. Mert Mapolar konuları, akıcı, açıklayıcı ve çok etkili anlatmıştır. Mer Bey’in sunum teknikleri farklı ve olağanüstü...”

Cenk Işın - Kontrol Mühendisi / GAZİMAĞUSA; “Bugünkü programda bakış açısı, ekip- çalışması, sinerji oluşturma ve özgüven konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur. Herşey için çok teşekkürler, çok iyi bir programdı.”

Hüseyin Öngün - Mimar / YILDIRIM - GAZİMAĞUSA; “Mert bey çok başarılı bir sunum oldu sizi çok tebrik ederim.”

Hüseyin Babayiğit - Memur / GAZİMAĞUSA; “Ekip çalışması ve bakış açısı konularında çok başarılı bir program oldu. Paylaşım ve liderlik konularında da çok önemli kazanımlarım olmuştur. Mer bey çok çok iyiydi teşekkürler...

Emrah Kaçmaz - Muhasebeci / GAZİMAĞUSA; “Bakış açısının önemini daha fazla anlamama yardımcı oldu. Hayata bakışı, belirli sınırlar içersinde değil de, sınırların ötesinde de görebileceğimi  bu yeteneği geliştirmeyi ilk kez bugün Mer bey’in programında yaşadım. Her görünen olayın, başarının görünmeyen kısmının daha büyük ve önemli olduğunu uygulamalı, gerçek olay incelemeli gördüm. Çok önemli stratejik kazanımlarım olmuştur. Sonsuz teşekkürler...”

Hatice Bekiroğlu - Yönetici Asistanı / GAZİMAĞUSA; “Hedef belirleme, amaç koyma, doğru düşünme becerileri, negatif süreci nasıl pozitife çevirebileceğimiz, etkin liderlik, takım, ekip oluşturma çalışmaları, sinerji oluşturma konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur.”

İsmet Özdamar - Mimar / GAZİMAĞUSA; “İlk defa takım, ekip çalışmasının gerçek ruhunu ve sinerji yaratmanın gücünü bugün Mert bey’in programında öğrendim. Bunun yanında etkili vizyon geliştirme, pozitif etkinin stratejileri ve teknikleri konularında da çok önemli kazanımlarım olmuştur.”  

Eren Göçmenoğlu - Şöfer / GAZİMAĞUSA; “Takım, ekip çalışması ve sinerji oluşturmanın önemini, davranış bilimi, hayata bakış açısı konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur. Teşekkürler...”

Mevlüt Güler - Bilgi İşlem Teknisiyeni / GAZİMAĞUSA; “Bugünkü programda etkili takım, ekip çalışması ve sinerji oluşturmanın çok önemli stratejilerini öğrendim.”

Dilem Dana - Üniversite Öğrencisi / GAZİMAĞUSA; “Takım, ekip çalışması ve sinerji oluşturma, inanılmaz liderlik ruhu, motivasyon, başarı, yaratıcılık, içsel ve dışsal güçler, etkili iletişim, düşüncelerimizi doğru ve etkili kullanma konularında çok önemli ve etkili stratejik kazanımlarım olmuştur.”

Ali Ertay - Memur / GAZİMAĞUSA; “Programda Bakış açısı, denemekten vazgeçmeme, mutluluk, zihin bilimi, çevrenin üzerimizdeki etkisi, başarı ve başarısızlık konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur...”

Aydan Eşrefoğlu - Memur / GAZİMAĞUSA; “Hedef koyma ve hedefleri gerçekleştirme, daha sağlıklı , mutlu, huzurlu bir yaşam sürmek konularında çok önemli stratejik kazanımlarım olmuştur. Teşekkürlerimle...”,

Bahar Alicik - Yönetici Asistanı / GAZİMAĞUSA; “Çevremizin bizi nasıl etkilediği, amaçlarımıza ulaşma yolunda çok önemli stratejiler ve taktikler öğrenerek çok önemli kazanımlarım vefarkındalıklarım olmuştur.”

Selmin Erdoğan - Memur / GAZİMAĞUSA; “Olumsuz duygu ve düşüncelerle nasıl başa çıkabileceğimiz, amaçlarımıza ve hedeflerimize ulaşma yolunda çok önemli kazanımlarım olmuştur.”

Bedia Aybey Akın - Yönetici Asistanı / GAZİMAĞUSA; “Hayata bakış açısını nasıl ne şekilde etkin kullanabileceğimiz, zorlukları aşma stratejileri ve teknikleri konularında hayati derecede önemli kazanımlarım olmuştur. Teşekkür ediyorum...”

Hasan Öfbaflı - Memur / GAZİMAĞUSA; “Amaçlarımıza ve hedeflerimize ulaşma yolunda önemli kazanımlarım olmuştur.

Nejla Cengizoğlu - Memur  / GAZİMAĞUSA; “Özgüven, kendini tanıma ve iletişim konularında çok önemli kazamlarım olmuştur.”

İsmet Özdamar - Mimar / GAZİMAĞUSA; “Olumsus duygu ve düşüncelerin kontrolu, toplum içinde nasıl ve ne şekilde farkındalık yaratabileceğimiz,  bakış açımızı nasıl ve ne şekilde artırabileceğimiz, zihin bilimi, motivasyon ve mutluluk, davranış bilimi konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur teşekkür ederim.

Besime Güresun Coşgun - Memur / GAZİMAĞUSA; “Olumsuz duygu ve düşüncelerin kontrolu, olumluya nasıl çevrilebilecekleri konularında çok önemli stratejik kazanımlarım olmuştur. Güzel ve eğitici bir gün geçrdiğim için size çok teşekkür ediyorum.”

Selma Beyaz - Memur / GAZİMAĞUSA; “Olumlusuz duygu ve düşüncelerin kontrolu, amaç ve hedeflere ulaşmak için çok önemli stratejiler paylaşılmış,  bilimsel desteklenmiştir.  Çok katkılı ve güçlü, yararlı bir program olmuştur. Çok teşekkür ederim...”

Funda Özçelik Akkeleş - Yönetici Asistanı / GAZİMAĞUSA; “Mutluluğun, motivasyonun ve başarının stratejileri konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur.”

Sulan Yiğithan - Yönetci Asistanı / GAZİMAĞUSA; “Zihin bilimi, Mutluluk, motivasyon ve başarı konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur. Çok teşekkür ederim.”

Çiğdem Onurel - Yönetici Asistanı / GAZİMAĞUSA; “Bakış açısını arırma, çözüm odaklı olma, potansiyel gücümüzü artırma konularında çok önemli stratejik kazabnımlarım olmuştur.”

Şerife Özşen Darıcı - Memur / GAZİMAĞUSA; “Bakış açımızı değiştirme ve geliştirme, hedeflerimizi ve amaçlarımızı nasıl ve ne şekilde belirleyip, gerçekleştirebileceğimiz konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur. “

Erhan Alihan - Memur / GAZİMAĞUSA; “Özel ve iş yaşamıyla ilgili paylaşılan hayati derecede çok önemli stratejik bilgiler paylaşıldı. Böyle bir programa katıldığım için çok mutlu oldum. Devamını sabırsızlıkla bekliyorum...”

Semen Dönerci - Memur / GAZİMAĞUSA; “İstediğimiz başarıya nasıl ulaşabileceğimiz, hedeflere ulaşma teknikleri ve stratejileri ile düşüncelerimizi nasıl daha güçlü kullanabileceğimiz konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur. Bu programa katılmış olmanını hazı anlatılmaz yaşanır. Çok teşekkür ederiyorum, yolunuz ışıkla olsun...”

Nilgün Alkan - Memur / GAZİMAĞUSA; “Olumsuz duygu ve düşünceleri nasıl kontrol edebileceğimiz, doğru düşünce teknikleri konusunda çok önemli kazanımlarım olmuştur. Çok teşekkür ederim.

Burhan Cihangir - Memur / GAZİMAĞUSA; “Mutluluk, motivasyon ve başarı konusunda inanılmaz derecede önemli bilgiler paylaşılmıştır. Bu programlara herkesin katılması gerekiyor ve bu programların kurumlarda, her yıl verilmesi gerektiğini düşünüyorum.  İnsan olmanın önemi konusunda çok önemli açılımlar sağlamıştrır. Mert Mapolar beyefendiye çok teşekkür ederim.”

Mine Yeterli  - Bilgisayar Oparatörü / GAZİMAĞUSA; “ BU PROGRAM ŞİMDİYE KADAR KATILDIĞIM DİĞER İNSANLARIN PROGRAMLARDAN EN VERİMLİSİYDİ. Sorunlar karşısında ne yapabileceğimizi, olumlu düşüncelerin etkisini, yüksek mutluluk, motivasyon ve başarı konularında stratejik, hayati derecede önemli  kazanımlarım olmuştur. Mert bey’in programlarına katılmak hem iş hem de sosyal, özel yaşamlarda inanılmaz yaraının, faydasının olacağına inancım kesinlikle çok güçlü. Çok teşekkür ederim...”

Hürmüs Ender Rüzgar - Yönetici Asistanı / GAZİMAĞUSA; “ Olumlu ve doğru düşünme stratejileri, amaç , hedef belirleme konularında çok önemli  kazanımlarım olmuştur.”

Pırıl Güder - Bilgisayar Operatörü / GAZİMAĞUSA; “Yüksek motivasyon, başarılı ve mutlu olmanın çok önemli stratejileri konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur.

Ve daha niceleri...

BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Mert Mapolar Bireysel ve Kurumsal Gelişim Danışmanlık Hizmetleri - Bir SUNISLAND
® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Designed By SUNISLAND
® Group