MERT MAPOLAR® Bireysel ve Kurumsal Gelişim Danışmanlık Hizmetleri
“GÜÇ BİRLİĞİ” MOTİVASYON - BAŞARI DAYANIŞMA® EĞİTİM SEMİNERLERİ...

Semral Erel - İş Kadını - Yönetici - İş Kadınları Derneği Başkanı / GAZİMAĞUSA; “Eğitimin insan için en önemli hayati derecede önemli bir ihtiyaç olduğunu bizlere hatırlattığınız için, kendimize güvenmeyi ve pozitif olmayı öğrettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dilerim...”

Gülşah Sanver Manavoğlu - Direktör / LEFKOŞA; “Doğru ve etkili düşünme yeteneklerini geliştirme, özgüven, olumsuz duygu ve düşüncelerin kontrolu konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur. Teşekkürler...

Birgül Güvenir Beyatlı - Mimar - Direktör / LEFKOŞA; “Kendimizi motive etme, başarılı ve mutlu olma konularında çok önemli stratejik kazanımlarım olmuştur. Çok teşekkür ederim...”

Ayşe Tokel - İş Kadını - Elektrik Mühendisi – Direktör / GİRNE; “Programdaki sunumunuz beni çok etkiledi. ‘Kaşık’ deneyi biraz kafamı karıştırdı, mühendis olarak inanamayacağım bir olayı gerkleştirdiniz!.. Daha önce katıldığım kişisel ve yönetsel eğitim seminerlerinden kesinlikle çok farklı buldum. KIBRIS’TA DOĞAN VE YETİŞEN BİR DEĞERİ TANIMAKTAN MUTLULUK DUYDUM. ÇOK TEŞEKKÜRLER MERT MAPOLAR...”

Fatma Özok - İş Kadını - Direktör / GİRNE; “Doğru ve etkili düşünme, olumsuz duygu ve düşünceleri kontrolu konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur. Desteklenen bilimsel örneklerle çok faydalı, stratejik bilgiler paylaşılarak, Mert bey programında farkında olmamız gereken, hayatımız için çok önemli bilgileri bize sundu. Teşekkür ederiz...”

Ayşe Dönmezer - Ekonomist - Danışman / LEFKOŞA; “Pozitif etkinin önemi, zihin gücünün yönetimi, farkındalığımı artırmış oldum. Yararlı bir gün geçirdim. Teşekkürler...”

Ziynet Şah - Yönetici / GİRNE; “Hedef, amaç belirleme ve gerçekleştirme konularında çok önemli stratejik kazanımlarım olmuştur. Çok teşekkür ederim...”

İçim Kavuklu - Diş Hekimi - Yönetici / GİRNE; “Özel ve iş yaşamımızda uygulayabieleceğimiz ‘Pozitif etki’nin en önemli formülünün ne olduğu konusunda önemli stratejik bilgiler kazanımım olmuştur. Teşekkürler...”

Evren Günsel Erçelik - Yönetici / LEFKOŞA; “Doğru ve etkili düşünme, olumsuz duygu ve düşüncelerin kontrolu, amaç, hedef belirleme ve gerçekleştirme, gelecek nesillerin doğru yetiştirilmesi konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur. Çok teşekkürler.”

Tanem Ertanın - Yönetici / LEFKOŞA; “Aşırı olumsuz bir kişi olduğumu ve aslında yapmamam, düşünmemem gereken her şeyi yaptığımın ve düşündüğümün daha çok farkına vardım, çok önemli kazanımlarım olmuştur. Her şey için çok teşekkürler.”

Özlem Asvaroğlu - İşletmeci - Direktör / LEFKOŞA; “Amaçlarımıza ve hedeflerimize ulaşmanın çok önemli stratejilerini, neler yapmamız ve yapmamamız gerektiği konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur.”

Hülya İmre - Sanayici - Üretici - Direktör / GAZİMAĞUSA; “Çok iyi ve çok güzel bir programdı. Çok teşekkürler...”

Tuğçe Ergüden - İç Mimar / LEFKOŞA; “Motivasyonu artıran stratejiler, doğru ve etkili düşünme teknikleri konusunda çok önemli kazanımlarım olmuştur. Çok teşekkür ederim.”

Ayşe Kanlıada - İnşaat Mühendisi - Direktör / LEFKOŞA; “Hayatımızda hergün karşımıza çıkan konular ile ilgili stratejileri sizden öğrenmek ayrı bir güzeldi. Teşekkürler...”

Zühal Tunalı - Yönetici - Muhasebeci / GİRNE; “Düşüncelerimizi doğru ve etkin kullanma, olumsuz duygu ve düşüncelerin kontrolu, özgüven, cesaret konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur çok teşekkürler...”

Aynur Hekimoğlu - Bölge Satış Müdürü / LEFKOŞA; “Sizleri tebrik ediyorum, farkındalığınız ve bu imkanı bizlere sunduğunuz için... Kendimize, kurumumuza, benliğimize çok şey kattığınızı düşünüyorum. Devamını temenni ederim. ” / “Mert bey merhabalar, Öncelikle tekrar sizi tebrik etmek istiyorum. Aldığım en güzel egitimlerden ve izledigim en etkili sunumlardan birisi idi. Nefesinize sağlık!..”

Çişe Harper - Mimar - Pazarlama - Bölge Satış Müdürü / LEFKOŞA; “Motivasyonu geliştirme, motivasyonu yüksek tutmak için temel stratejiler, farkındalık, doğru düşünme yeteneklerini geliştirme konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur. Devamını bekliyoruz...”

Hande Kanatlı - Satınalma Sorumlusu / LEFKOŞA; “Düşüncelerimizin gücü, stratejik ve etkin düşünme, başarılı olma stratejileri konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur. Teşekkürler...”

Vacide Gören - Turizmci - Halkla İlişkiler Müdürü / GİRNE; “Zihin gücü ile ilgili, düşüncelerimizi doğru, etkin kullanma, olumsuz duygu ve düşüncelerimizi kontrol etme konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur. Teşekkürler, saygılarımla...”

Suna Erensu - Öngel Kozmetoloji Koleji Okul Müdürü - İş Kadını - Direktör / GİRNE; “Amaçlarına ve hedeflerine nasıl ve ne şekilde ulaşılabileceği konusunda çok önemli kazanımlarım olmuştur. Teşekkür ederim.”

Sabira Rejepova - Estetisyen - Eğitmen / LEFKOŞA; “Mutluluk, motivasyon, başarı, doğru düşünme stratejileri, olumsuz düşüncelerin kontrolu konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur. Çok teşekkürler...”

Nurcan Özkan - Üniversite Öğrencisi / LEFKOŞA; “Vizyon ve misyon belirleme, kendimi tanıma, hedef-amaç belirleme ve gerçekleştirme stratejileri, kendini doğru tanıma ve doğru motive etme, alışkanlıklarımızın kontrolu, pratik insan psikolojisini anlama, başarılı olma stratrjileri, hedefe ulaşma yolunda pes etmeme teknikleri, mutluluk-mutsuzluk, başarı-başarısızlık konularında çok önemli stratejik kazanımlarım olmuştur. Çok teşekkürler...”

Cemile Kocareis - İşletmeci - Yönetici / GAZİMAĞUSA; “Yüksek motivasyon, başarı ve bunun için düşüncelerimizi nasıl yapılandıracağımız, olumsuz duygu ve düşüncelerin kontrolu, insan ilişkileri, hedef ve amaçlara ulaşma konularında çok değerli kazanımlarım olmuştur. Çok teşekkür ederim.”

Ferhan Yılmaz - Depo Sorumlusu / LEFKOŞA; “Doğru düşünmenin, Yüksek Motivasyonun ve yüksek başarının çok önemli stratejilerini öğrenmek benim için çok önemli kazanımlarım ve farkındalıklarım olmuştur. Teşekkürler...”

Nafiye Hocalar - Üretim - Pazarlama / BEYARMUDU; “Aslında hep bildiğimizi sandığımız ama hayata geçiremediğimiz, farkında olmadığımız, birleştiremediğimiz birçok gelişim konusunda, neyi nasıl uygulayacağımızı çok önemli stratejiler ve tekniklerle öğrenmiş olmam benim için çok önemli kazanımım olmuştur. Tekrar katılmayı kesinlikle düşünüyorum. Etrafımdakilere, herkese mutlaka Mert bey’in programlarına katılmalarını TAVSİYE EDİYORUM. Çok teşekkürler...”

Feride Demir - Estetisyen - İş Veren, Direktör / GAZİMAĞUSA; “Tek kelime ile ‘çok iyi’ bir programdı. Çok teşekkür ederim.”

Emine Demir - Güzellik Uzmanı - Yönetici / GAZİMAĞUSA; “Bu program benim için çok faydalı oldu. Tüm yaşamıma, amaçlarımı, hedeflerimi belirlemede ve gerçekleştrirmede stratejilerin ve tekniklerin bana çok fazla yararı olacağına inanıyorum. Tekrardan başka bir programda buluşmak ümidi ile teşşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.”

Kamile Hepşen - İş Yeri Sahibi , Direktör / GAZİMAĞUSA; “Yeniden yapabilme gücünü bana hatırlatıp, gösterip, farkındalığımı çok fazla artırdığı için sn. Mert Mapolar’a sonsuz teşekkürler.”

Demet Saitoğlu - Sanayici - Yönetici / GAZİMAĞUSA; “Katıldığım program, uzun zamandır hayatımda olan olumsuzlukları, Mert bey’in sayesinde tekrardan olumluya dönüştürmem, doğru düşünmeyi ve stratejileri öğrenmem en büyük kazanımım olmuştur. Sonsuz teşekkürler...”

Hamide Kale - Terzi - İş kadını - Yönetici / GAZİMAĞUSA; “Tek kelime ile program çok iyiydi ve çok bilgi vericiydi. Teşekkürler...”

Nezaket Büyükyılmaz - İnşaat Mühendisi - Memur / LEFKOŞA; “Pozitif etki formülünün ne olduğu, olumsuz duygu ve düşüncelerle başa çıkma teknikleri, ilerleme ve gelişme adına önemli stratejileri öğrenmiş olmam en büyük kazanımım olmuştur. Herşey için çok teşekkürler.”

Selen Dezza - Güzellik Uzmanı, Estetisyen - Eğitimci / LEFKOŞA; “Olumsuz duygu ve düşüncelerimizin kontrolu, doğru ve etkili düşünme yeteneğimizi geliştirme konularında çok önemli kazanımlarımız olmuştur. Sonsuz teşekkürler...”

Selin Çitimoğlu - Güzellik Uzmanı, Estetisyen - Eğitimci / GİRNE; “Olumsuz duygu ve düşüncelerin bizi nasıl etkilediği, ne hale getirdiği, olumsuz duygu ve düşüncelerimizi nasıl kontrol edebileceğimiz konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur. Çok teşekkürler.”

Özlem Bozkaya - Mimar - Proje Asistanı / LEFKOŞA; “Düşüncelerimizin, duygularımızın bizleri ve çevremizi nasıl, ne şekilde etkilediğinin ve alınacak önlemler, stratejiler konusunda çok önemli kazanımlarım olmuştur. Emeğinize sağlık... Saygılar... Çok teşekkürler...”

Yeliz Özkaraman - Yetkili Muhasip - İşveren / GAZİMAĞUSA; “Özgüven, başarı, düşüncelerimizin bize hayatımıza etkisi, motivasyonun önemi, kinezyoloji konularında çok önemli ve stratejik kazanımları olmuştur, çok teşekkür ederim.”

Şefkat Sağlamer - Öğretim Görevlisi / GAZİMAĞUSA; “KKTC’de hiç bilinmeyen ‘Zihin Bilimi’ konusunda çok etkili ve önemli kazanımlarım olmuştur. Paylaşılan stratejilerin ve tekniklerin de çok faydasınının olacağına inanıyorum. Teşekkürler Mert Mapolar...”

Nazife Sağlamer - Eczacı / GAZİMAĞUSA; “Düşüncelerimizi doğru ve etkili kullanma yönünde çok önemli kazanımlarım olmuştur. Bizlere bu çok değerli bilgileri verdiğiniz için size çok teşekkür ederim.”

Filiz Tüzmen - Bankacı / LAPTA - GİRNE; “Hedef, amaç oluşturma ve gerçekleştirme stratejileri, motivasyon, Doğru ve etkin düşünme yöntemleri, özgüven konularında çok öneli kazanımlarım olmuştur. Teşekkür ederim.”

Melek Galip - Başbakanlık Denetçi / LEFKOŞA; “Ne yapmak ve ne olmak konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur. Çok teşekkür ederim.”

Selvi Deniz - Yönetici / GAZİMAĞUSA; “Tebrikler... Çok yararlı ve etkileyeci bir programdı. Çok önemli ve faydalı kazanımlarım olmuştur. Teşekkürler Mert Mapolar.”

Ayşe Taşer - İşletmeci / DÖRTYOL - GAZİMAĞUSA; “Doğru ve etkili düşünme yeteneğinin kazandırılması konusunda çok önemli bilgiler paylaşılmıştır. Çok yararını gödüm. Çok teşekkür ediyorum.”

Fatma Karas - Konfeksiyoncu / GAZİMAĞUSA; “Yaşamımda yer vermediğim önemsiz gibi gördüğüm fakat çok önemli olduğunu bugün anladığım düşünce ve duygulara, bundan sonra çok daha fazla önem vereceğim. Bu önemli farkındalığı ve bilgileri bizlerle paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum...”

Münüse Taşer - Yönetici / DÖRTYOL - GAZİMAĞUSA; “ Doğru ve etkili düşüme teknikleri ve stratejileri ile özel ve iş yaşamımızı nasıl ileriye götürebileceğimiz konusunda çok önemli kazanımlarım olmuştur. Sizinle olmaktan gurur duydum. Verdiğiniz çok değerli hayati bilgilerden dolayı sizi canı gönülden tebrik ediyorum.”

Meliz Özkıraç - Muhasip / LEFKOŞA / GİRNE; “Katıldığım programda, özel ve iş hayatımı geliştirme konusunda çok önemli stratejik bilgiler paylaşılmıştır. Bunun önemini, farkındalığını ve yapılması gerekenleri Mert bey bize çok iyi bir şekilde aktarmıştır. Çok teşekkür ederim.”

Abide Selvili - Üretici / MEHMETÇİK - İSKELE; “Özgüven, ilerleme, gelişme, başarı, motivasyon, mutluluk konularında hayati derecede önemli faydalı bilgiler ve stratejiler paylaşılmıştır. Kendi adıma bu kadar değerli bilgiler konusunda teşekkür etmeyi bir borç biliyor ve çok teşekkür ediyorum.”

Zehra Açıkyıldız - İthalatcı / İSKELE; “Özgüven, doğru ve etkili düşünme, olumsuz duygu ve düşüncelerin kontrolu konusunda çok önemli kazanımlarım olmuştur. Çok teşekkür ederim.

Bahar Dinsev - Yönetici / MEHMETCİK - İSKELE; “Başarılı olma ve yüksek motivasyon konularında çok önemli stratejik kazanımlarım olmuştur. Çok teşekkür ediyorum.”

Ayşe Demir - Muhasebeci / İSKELE; “Doğru ve etkili düşünme, yaşam standartlarımızı yükseltme, işlerimizi geliştirme, hayatımızı anlamlı kılma konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur. Çok teşekkürler.”

Elif Özerman - Yönetici / LEFKOŞA; “Amaç, hedef belirleme, doğru ve etkili düşünme, olumsuz duygu ve düşüncelerin kontrolu konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur.

Şifa Otcuoğlu - Öğretmen / KKTC; “Doğru düşünme yeteneklerinin geliştirilmesi, zihin bilimi, düşüğnce ve duygusal uyum stratejileri, gelişimde pozitif etkinin formülü, hedef, amaç belirleme konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur. Çok teşekkürler...”

Neşe Serol - Öğretmen / LEFKOŞA; “Hedef, amaç belirleme ve hayallerimizi gerçeğe dönüştürme yolunda çok önemli stratejik kazanımlarım olmuştur. Mert bey’e çok teşekkürler...”

Esin Kıngır - İş Kadını - Yönetici / GAZİMAĞUSA; “Her şeyi ben bilirim deme zihniyetinden kurtulma, hedef amaç belirleme ve gerçekleştirme, doğru ve etkili düşünme yeteneğini geliştirme, hayallerimizi gerçekleştirmenin çok önemli stratejilerini öğrenme imkanı bulduğum için ‘İş Kadınları Derneği Başkanı ‘ na (İKDB) ve sayın Mert Mapolar’a sonsuz teşekkürler. Tekrarın olması dileklerimizle sağlıcakla kalın.”

Salime Sağlamer - Avukat / GAZİMAĞUSA; “Hayatımıza giren her an, her nesne, her insan, her canlının, bizlere birşeyler öğrettiğini ve bize yarattığı farkındalıklara her dakika bir adım ilerlememizi sağladığını düşünen bir şahıs olarak bugün böylesine çok değerli birinin programında bulunmak bana çok şey katmıştır. Hayatımızda yaptığımız hataların esas kaynağının ne olduğu konusunda, doğru etkili düşünme, olumsuz duygu ve düişüncelerin kontrolu, hedef amaç belirleme ve gerçekleştirme konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur. Bize kattığınız bu çok değerli bilgiler için sonsuz teşekkürler...”

Eldem Sağlamer - Turizmci - İşletmeci -Yönetici / GAZİMAĞUSA; “Olumlu duygu ve düşüncelerimizi nasıl ve ne şekilde geliştirebileceğimiz, olumsuz duygu ve düşüncelerimizin kontrolu, yüksek motivasyon ve başarı, hedef amaç belirleme ve gerçekleştirme konularında çok önemli kazanımlarım olmuştur. Çok güzel bir eğitim semineri programı idi. Paylaşımınız ve yaydığınız sinerji için sonsuz teşekkürler...”

Ve daha niceleri...

BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Mert Mapolar Bireysel ve Kurumsal Gelişim Danışmanlık Hizmetleri - Bir SUNISLAND
® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Designed By SUNISLAND
® Group