MERT MAPOLAR® Bireysel ve Kurumsal Gelişim Danışmanlık Hizmetleri
GENEL KATILIMA AÇIK TAM GÜNLÜ BİREYSEL VE YÖNETSEL GELİŞİM SEMİNERLERİ...
Mirza İlker - Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı Makina Mühendisi / LEFKOŞA; “Seminer atmosferi içersinde, bir birey olarak gerçekten öğrenilmesi gereken bilgiler öğrendim. ‘Zihin bilimi’nin ve ‘pozitif etki’nin prensiplerinin ne denli önemli olduğunu çeşitli örnekler ile görmüş oldum. Özellikle hayata bakış açısını değiştirebilen insanların istedikleri her şeyi başarabileceklerini öğrendim. Olumlu düşünce sisteminin ne denli büyük bir güç olduğunu iyice pekiştirmiş olduğum için çok mutluyum. Bundan sonraki hayatımda bu seminerde öğrendiğim prensipleri uygulayacağım. Sn. Mert Mapolar ve çalışma ekibine teşekkürlerimi iletirim. Bundan sonraki süreçte bu tür seminerlerin katılımcısı olacağım...”.
Semral Erel - İş Kadını - İŞ KADINLARI DERNEĞİ BAŞKANI - SEMRA GROUP / GAZİMAĞUSA; “Kendime yatırım yapma imkanı bulduğum ve öğrenme yöntemlerini öğrendiğim için çok mutluyum. Seminerde, uygulayamadığım düşüncelerimi nasıl gerçekleştireceğimi öğrendim. İsteklerime yön vermeyi, önceliklerimi öğrendim. Kendime daha çok değer vermeyi öğrendim. En önemli kazanımım kendime daha çok güvenmeyi ve kendime daha çok sevmeyi, pozitif olmayı öğrendim. Size çok teşekkür ediyorum...”
Birgül Güvenir Beyatlı - Mimar - İŞ KADINLARI DERNEĞİ ESKİ BAŞKANI / LEFKOŞA; “Seminerde, ‘İstemeği’ sınırları olmadan istemeği ve ‘elde etmeyi.’ Yaşam boyu yaşanan deneyimlerin uygulamaya sokulup yaşamı güzelleştirmenin önemini, Hedef ve çabanın istenene ulaşmayı sağladığını, istemenin ve vazgeçmemenin önemini, hayat amaçlarını listeleme ve onları hayata geçirme tekniklerini öğrendim. ‘Pozitif Etki’ bakış açısının ne kadar geniş olduğunu, bakmanın + görmenin + gelişmenin önemini anladım...”
Seray Gürün - İş Kadını -Akgöl Süt  Pak Ltd.- GAZİMAĞUSA KALE LIONS KULÜBÜ ESKİ BAŞKANI / GAZİMAĞUSA; “Öncelikle her şeyden önce ‘istemenin’ hayatımızdaki önemini ve bizi sonuca ulaştıracak hayallerimize sahip çıkmamızın hatırlanması, ‘ben’ değil ‘biz’in’ önemi ve iş hayatımızda ve ofislerimizdeki davranış biçimlerinin neler olduğunu  tekrardan anımsadım. Her şey için teşekkürler sevgiyle kalın...”
Mirza İlker - Makina Mühendisi / LEFKOŞA; “Gelişim semineri atmosferi içersinde, her insanın bireysel gelişim prensiplerini uygulayarak istediği her şeyi başarabileceğini öğrendim. Düşünce şekimizin ne kadar olağan üstü bir güç olduğunu tekrardan pekiştirdim. Seminerde öğrendiğim en büyük kazanım her ne olursa olsun olumlu düşünce şeklinden vazgeçmememiz gerektiğidir. Sayın Mert Mapolar ve çalışma ekibine bu tür bir semineri bize kazandırdığı için sonsuz teşekkür ediyorum ve çalışmalarının devamını diliyorum.
Fisun Esatoğlu - Bankacı - ŞUBE MÜDÜRÜ - GAZİMAĞUSA KALE LIONS KULÜBÜ ESKİ BAŞKANI / GAZİMAĞUSA; “Olumlu düşünce ile neler başarabileceğimizi öğrendik. Çok güzel bir eğitimdi. Teşekkürler...” “Bu gün bankada arkadaşlarıma notlarımı okurken ne kadar muhteşem bir seminer olduğunu bir daha anladım çok teşekkürler ve size başarılar dilerim...”
Sezgin Güçveren - Estetisyen / GAZİMAĞUSA; “Bir çok katıldığım seminerlerden çok farklı. Bilimsel olarak da açıklamalar var. İncelenen özürlü bir insanın başarısını çok başarılı buldum. Teşekkürler...”
Mustafa Köprülü - Devlet Memuru / LEFKOŞA; “Çok farklı duygu ve düşünceleri bir arada yaşadım. Benim için kendimi daha iyi tanımaya yönelik bir fırsat oldu. Hayatta ne istediğimizi bilmenin ne kadar önemli olduğunu farkettim. Aslında tüm kontrolün kendimizde olduğunu ve sadece bu kontrolu ele almaya hazır mıyız ve yeteri kadar cesaretimiz var mı, onu sorguladım. Düşüncenin gücünü daha fazla anladım. Biz ne düşünürsek ve ne istersek bunları enerji ve dalga ile tüm dünyaya yayabilirmişiz meğer...”
Bengü Veysioğlu Uzun - Devlet Memuru / GİRNE; “Bireysel Gelişim Semineri atmosferi içersinde kendimi güçlü hissettim. Seminerde öğrendiğim benim için en önemli kazanımlar: Hayatımdaki olumsuz düşüncelerden arınıp olumlu düşüncelere sahip olmam gerektiğini öğrendim. Beynimin neler yapabileceğini öğrendim. Hayatımızın nasıl olabileceği konusunda söz sahibi olduğumuzu öğrendim...”
Kemal Kurtoğlu - Devlet Memuru / LEFKOŞA; “Hayata olumlu bakmayı öğrendim. Ne kadar kötü bir gün geçirsek de hayata küsmemeliyiz. İyi şeyleri düşünmeliyiz. Her zaman pozitif olmalıyız. Yüzümüz gülmeli, her durum ve ortamda her ne olursa olsun pozitif olmaya gayret göstermeliyiz...”
Özçelik Erten - Devlet Memuru / LEFKOŞA; “ Semineri sunan Mert bey bize çok şeyler anlattı. Aldığım notları eve gidince temize çekip bakacağım. Şunu söyleyeyim benim işim vergi ile ilgili olduğundan bazı günleri çok verimli bazı günleri karamsar geçiriyoruz. Bu seminerde olaylara pozitif açıdan bakmanın benim için iyi bir fikir olduğu kanaati edindim. Sonuç olarak yararlı bir seminer olduğu kanaatindeyim...”
Hatice Bolayır - Uzman Psikolog / LEFKOŞA; “12 senedir bireysel ve toplumsal alanda danışmanlık hizmetiyle uğraşıyorum. Psikoloji, pozitif değişim, kendini geliştirme konularıyla da ilgileniyor ve kendi içimde, bedenimde ve benliğimde hissettiğim eksiklikleri, boşlukları doldurmaya ve kendimi sürekli yenilemeye çalışıyorum. Bu kadar yeniliklere açık bir insan olarak, sadece psikolog olarak değil, önce bir birey olarak kendim için birşeyler yapma isteği uyandı bende. Neden mi? çünkü son 1 yıldır tüm olumlu aşamalar, olumlu şartlar benim için tersine dönmüş durumdaydı. Bunun düzelmesini bekledikçe dahada battığımı gördüm ve değişim için yeniden planlar yaparken eklediğim çalışmalar arasında böyle bir çalışma da vardı. Ama güvenilir, doğru bilgilerle, işin uzmanından alınacak bir seminer yada kurs olmalıydı ve sizlerin ilanını gördüm. İstediğim şans bana gelmişti ve bugün buradayım. Yine yeniden kendim için ve hayatımdaki insanlar için, birşeyler yapmak için bir başlangıç yapıyorum. Bu kadar saat burada zevkle merakla sizleri dinledim. Çok yararını aldım ve sizlerle yine birlikte olma beklentisi içersindeyim. Çok teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Sevgiyle...”
Mirza İlker - Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı Makina Mühendisi / LEFKOŞA; “Bireysel gelişim semineri atmosferi ile tanıştığım için çok mutluyum, iyi ki gelmişim ve iyi ki Mert beyi tanımışım. Gelişim seminerlerinizin takipçisi olacağım ve bu tür seminerlerin düzenlenmesine elimden gelen katkıyı yapacağım. Seminerde, hayatın her ne pahasına olursa olsun yaşanması gerektiğini öğrendim. Hayatımın geri kalan bölümünde bu bireysel gelişim prensiplerini uygulayarak daha başarılı, mutlu ve huzurlu olacağıma inanıyorum...”
Fatma Erdoğan - Sekreter / ESENTEPE - GİRNE; “Öncelikle iyi bir organizasyondu. Tebrik ederim. Farklı bir gün geçirdim. Her zaman uygulamayı doğru yapamadığım şeyler, özellikler gördüm kendimde. Su deneyi beni çok etkiledi. Olumlu düşünmek, çözüm üretmek ve bütün bunların yegane kaynağının SEVGİ olduğunu görmek çok etkileyiciydi. Başta Mert Mapolar ve Fatoş Hanım, emeği geçen herkese teşekkürler...”
Yeşim Al Dughamat - Ev Hanımı / ALSANCAK - GİRNE; “Bu atmosfer içinde, sevgi ve pozitif enerji hissettim. Aslında, her şeyin evren ile ilgisi olduğunu gerçekte tüm düşüncelerin, pozitif-negatif olduğunu, her şeyin bizim seçimimiz olduğunu, neyi başarmak istiyorsak ona odaklanmayı, bu bize verilmiş bir armağan olduğunu ve bunu gerçekleştirmek bizim elimizde olduğunu öğrendim. Hayata pozitif bakalım ki hayatta bize pozitif baksın. Biz değişirsek, önce kendimiz, sonra ülke, sonra da dünya değişir. Bu gücün bizde olduğunu gördüm...”
Ahmet Altan  - Üniversite Öğrencisi / GAZİMAĞUSA; “Kendimi daha mutlu ve daha huzurlu hissettim. Ayrıca kendime olan güvenim daha da artmış bulunmaktadır. Seminerin bana kattığı şey insan kendi inandıktan sonra imkansız bile olabilecek şeylerin gerçek olabileceğidir...”
Perihan Kurşun - Satış Şefi / ESENTEPE - GİRNE; “Yoğun bir bilgi akışı ve kendi hayatımı gözden geçirme fırsatı. Ara ara yaşadığım olumsuzlukları fırsata dönüştürmem gerektiğini öğrendim...”
Ali Altan - Devlet Memuru / GAZİMAĞUSA; Bende güzel ve olumlu bir etki bıraktı. Teşekkür ederim...”
Zerçin Partalcı - Bankacı / ALSANCAK - GİRNE; “Değerli bilgi paylaşımınız için teşekkür ederim. Bilgi ve konu anlaşılır ve faydalı olduğunu düşünüyorum. Notlar aldım, kendimi yeniden değerlendirme fırsatım olmuştur. Teşekkürler...”
Ve daha niceleri...

BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Mert Mapolar Bireysel ve Kurumsal Gelişim Danışmanlık Hizmetleri - Bir SUNISLAND
® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Designed By SUNISLAND
® Group