MERT MAPOLAR® Bireysel ve Kurumsal Gelişim Danışmanlık Hizmetleri
MERT MAPOLAR HAKKINDA
Mert Mapolar, A.S, B.S., C.LAC., C.Ht.
Hipnoterapist - Bilinçaltı Davranış Bilimci ve Öğretim Görevlisi
Official Diploma #: 101449 (Hons) - USA
Amerika'dan Yüksek Onur Diplomalı Hipnoterapist Danışman
Biography for Mert Mapolar - HMI/AHA Hypnotherapists Directory
www.hypnosis.edu/hypnotherapists/Mert-Mapolar
Mert Mapolar (d. Lefkoşa), Kıbrıslı Türk Girişimci, Hipnoterapist - Bilinçaltı Davranış Bilimci ve Öğretim Görevlisi.

Mert Mapolar, (A.S., B.S., C.LAC., C.Ht.) Lefkoşa doğumlu olup, Kıbrıs Türk Edebiyatı ve Basın Tarihinin Duayenlerinden Merhum Gazeteci-Yazar
Hikmet Afif Mapolar’ın Torunu'dur.

Mert Mapolar,
Hipnoterapi eğitiminin resmi diplomasını, dünyaca saygın ve tanınan 1968’de kurulan, 50 yılın üzerinde geçmişiyle dünyanın ve Amerika’nın ilk, The U.S. Department of Education, in Washington, D.C.[1] akreditasyonuna sahip hipnoterapi akademisi ve kliniği olma özelliğine sahip olan Los Angeles, California’daki, HMI Hypnosis Motivation Institute - Nationally Accredited College of Hypnotherapy’den[2] üstün başarı derecesiyle ve sınıf birinciliğiyle mezun olarak almıştır.

Mert Mapolar, hipnoterapi mesleki eğitimini belirten diploması yanı sıra, hipnoterapist ünvanını gösteren uluslararası sertifikaya da sahiptir.

Uluslararası meslek odası ile dünya profesyonel uluslararası hipnoterapistler birliğine kayıtlı, tüm dünyada geçerliliği olan,
“Sertifikalı Profesyonel Danışmanlık (C.LAC.)”,  “Sertifikalı Hipnoterapistlik (C.Ht)”[3] yetkinlik ve ünvan belgeleri ile, uluslararası resmi hipnoterapi diplomalı, lisanslı ilk ve tek Kıbrıslı Türk olma özelliğine sahiptir.

Üniversite temsilcisi, araştırmacı, akademik danışman, fakülte eğitim görevlisi, konuşmacı, sunucu ve konuk öğretim görevlisidir ve bilinçaltı zihin, insan davranışı ve hipnoterapi alanlarındaki uzmanlığı, onu iş motivasyonu, finansal refah ve kişisel ilişkilerde, başarıyı anlamada, bilinçaltının rolüne ilişkin ders verme konusunda büyük talep gören bir kişi haline getirmiştir.

Mert Mapolar’ın sunumları, bilinçaltı zihinlerimizin kişisel ilişkilerimizde ve finansal refahımızdaki başarımızda nasıl baskın bir rol oynadığına dair özlü ve eğlenceli bir görüş sunuyor ve bu güçlü kaynağın günlük bazda bizimle nasıl çalışacağına ilişkin detaylar da veriyor. Eğitim programları ve atölye çalışmaları zihin psikolojisi, bilinçaltının gücü, çatışma çözümü, geçmiş yaşamlar, etkili iletişim, kişilik profilleri, müşteri hizmetleri, liderlik, yönetim ve gelişim becerileri ve daha fazlasında uzmanlık içeriyor. İster bir Hipnoterapi danışma seansında, ister motivasyonel bir seminer için sahnede olsun, Mert, insanların bilinçaltının gücünü fark etmelerine ve yaşamlarını kontrol ettiklerini anlamalarına yardımcı olma konusunda inanılmaz bir yetenek göstermiştir. Anksiyete, korkular ve fobilerin baskısı altında bilinçaltı programlamalarını, başkalarının hayallerini gerçekleştirmelerine, arzu ettikleri hedeflere ulaşmalarına, yaşamın her alanında başarı, mutluluk ve refah yaratmalarına yardımcı olmaya yönlendiriyor.

Yasal mesleki unvanı ve derecesi, yetkin diplomalı hipnoterapist olarak en yüksek seviyedeki “sertifikalı hipnoterapist” seviyesi için uygun olup tüm ilave denetimli pratik deneyim saatlerini ve klinik danışmanlarla stajını tamamlamıştır.


Tamamen nitelikli, tescilli, resmi sertifikalı hipnoterapist ve hipnoterapi uzmanı-bilinçaltı davranış bilimcisi Mert Mapolar,
The International AFL-CIO Hypnotherapists Union[3] ve The International American Hypnosis Association (AHA)[4] profesyonel üyesidir.


Tecrübeler ve Bilimsel Çalışmalar:

Tamamen nitelikli, tescilli, resmi sertifikalı hipnoterapist ve hipnoterapi uzmanı-bilinçaltı davranış bilimcisi Mert Mapolar, 2000 yılından beri Kıbrıs'taki "SUNISLAND
® Group”un sahibi, başkanı/yöneticisidir. Hipnoz ve görüntü oluşturma, hipnodrama, konuşma hipnozu, el yazısı analizi, geçmiş yaşam gerilemesi, ilişki stratejileri, korkular/fobiler, alışkanlık kontrolü, stres yönetimi, endişeyi ortadan kaldırma, kilo kaybı, sigarayı bırakma, özgüven/özsaygı oluşturma, topluluk önünde konuşma, etkili iletişim, spor performansı, sınav kaygısı, kariyer başarısı, toplu motivasyon ve daha fazlasında uzmandır!

Danışanlarına alışkanlık değişikliği, stres azaltma, korkuların ve performans kaygısının üstesinden gelme, öz güven ve öz saygıyı arttırma, topluluk önünde konuşma korkusunun üstesinden gelme, sınavlara hazırlık, atılgan iletişim geliştirme, korkuları ve fobileri ortadan kaldırma, tıbbi olmayan ağrı kontrolü, zihin-sezgisel ve temassız enerji iyileştirici yöntemlerin gücü, ilişki dinamiklerini anlama, direnci ve kendi kendine sabotajı bırakma ve çare bulma gibi alanlarda kişisel hedeflerine ulaşmalarında ve güven dolu pozitif bir yaşam içine rahatça geçmelerine yardımcı oluyor.

Mert Mapolar, insanların kendi tutkularını keşfetmelerine, şüphelerini ortadan kaldırmalarına, öz güvenlerini ve motivasyonlarını artırmalarına, başarı/başarısızlık korkularını aşmalarına, yaşamlarının her alanında başarı için hedefler koymalarına ve stratejiler geliştirmelerine yardım etme konusunda bir tutkuya sahip.


Uluslararası Akademik Ödül:

•    Honors Graduate
Hypnosis Motivation Institute (HMI) - Nationally Accredited University/College and Clinic of Hypnotherapy Los Angeles, CALIFORNIA - USA - 818-758-2747 - Nov 21, 2017
[2]


* "Mert Mapolar, önsezileri güçlü özel yetenekli Kıbrıs'ın yıldızı parlayan yüksek performans, motivasyon-başarı stratejisti ve dehasıdır."  - (University of HT-Florida USA'nın Mert Mapolar için kullandığı tanımlamadır.)


MERT MAPOLAR® Bireysel ve Kurumsal Gelişim Danışmanlık Hizmetleri ile genel katılıma açık, herkesin yararlanmasına yönelik, farklı seviyeli modüller halinde MERT MAPOLAR® Present ByMM “pozitif etki® - the positive effect®adı altında kendi markası ile özel teknikli KKTC’de ilk kez görsel / işitsel / kinestetik algı teknikleriyle, farklı formatlı uluslararası düzeyde etkinlikler, hizmet içi eğitimler, "MERT MAPOLAR GELİŞİM SEMİNER SHOW®" adında bireysel ve kurumsal değişim, gelişim, farkındalık eğitim seminerleri, konferansları, workshoplar ve çeşitli şirketlere, kamu ve özel kurum ile kuruluşlara danışmanlık yapmakta olup, birçok iş insanı, siyasetçi, uluslararası megastar ve sanatçı ile de çeşitli alanlarda çalışmalarını sürdürmektedir.

Mert Mapolar tarafından düzenlenen tüm eğitim programları ve katılımcılara verilen sertifikalar uluslararası düzeyde onaylanarak akredite edilmektedir. Uluslararası akreditasyon belgesi ve denetleme işlemlerini, Amerika Birleşik Devletleri’nden 1870 yılından beri faaliyetlerine devam etmekte olan ‘ABD Yüksek Eğitim ve Akreditasyon Birliği’ ve Avrupa’dan da ‘Avrupa Yüksek Eğitim ve Akreditasyon Birliği’ tarafından yürütülmekte olup, Mert Mapolar yüksek eğitim ve akreditasyon birliklerinin resmi üyesidir.

Bağlantılar:
1. ACCET
2. Hypnosis Motivation Institute (HMI) - Nationally Accredited University/College and Clinic of Hypnotherapy Los Angeles, CALIFORNIA - USA
3. The International AFL-CIO
Hypnotherapists Union
4. The International
American Hypnosis Association (AHA)

MERT MAPOLAR, Uluslararası TED Konferansları Organizatörlük Lisansına Sahip tek Kıbrıslı Türk’dür.
TEDxKyrenia
TEDx Organizer | TEDxKyrenia | Girne - Cyprus

(TED Licence #:11152768)
https://www.ted.com/profiles/11152768/about
BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Mert Mapolar Bireysel ve Kurumsal Gelişim Danışmanlık Hizmetleri - Bir SUNISLAND
® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Designed By SUNISLAND
® Group