MERT MAPOLAR® Bireysel ve Kurumsal Gelişim Danışmanlık Hizmetleri
Kıbrıs’ta Bayi Toplantınızda, Özel Eğitim Semineri Etkinliği Düzenlemeniz, Size Prestij ve Avantaj Kazandırır. Kişisel ve Kurumsal Rekabet Edebilirlik Seviyenizi Dünya Standartlarının Üzerine Çıkarın!..

KKTC’de düzenleyeceğiniz bayi toplantınızda;

> Özel algı teknikleriyle türkçe dilinde gerçekleşen,
> Özel ‘Mert Mapolar Seminer Show®’ konseptinde,
> Süresini sizin belirleyebileceğeniz (Tavsiye edilen süre 2 ile 3 saat arası),
> 'Uluslararası Akreditasyonlu' katılım sertifikalı
> Etkin ‘Bireysel ve Yönetsel Gelişim’ uluslararası profesyonel eğitim semineri etkinlik talebinde bulunabilirsiniz.

Bizimle çalışmanız sizi avantajlı konuma getirir.
Eğitmenin, yemek, ulaşım (Gidiş-dönüş uçak biletleri ve Kıbrıs hava alanından otel gidiş-dönüş transferleri), 5 yıldızlı otellerde tam pansiyon konaklama masrafları taahütünü tamamen ortadan kaldırarak, şirket bütcenize inanılmaz derecede yüksek miktarlarda katkıda bulunacaksınız.


“İÇİNDEKİ GÜCÜ AÇIĞA ÇIKAR®” Eğitim Semineri Programı:
Korkuyu güce dönüştürme,
Net olma ve kararlılık,
Hayalleri gerçeğe dönüştürme,
Amaç, hedef belirleme ve odaklanma,
Vizyon, algı, bakış ve çözüm açısı artırma,
Başarıyı modelleme psikolojisi ve başarı modelleri,
Negatif inançların eliminasyonu,
İç çatışmalardan kurtulma ve yüzleşme,
İlham veren kişiliği artırma, yaratıcı düşünce,
Farkındalığı yükseltme, yetenekleri açığa çıkarma,
İlişikiler ve güvensizlik duygularını düzenleme,
Motivasyon stratejilerini ve liderlik becerilerini geliştirme ve yenilenme,
Sınırsız potansiyelini keşfet!
Kısıtlayan inançlardan kurtul!
Ertelediğin adımları atmaya başla!
Bunu her zamankinden daha enerjik hissedip çok eğlenerek yap!

Özel Uygulamalar ve Çeşitli Sürprizler...

Hayatın her alanında YÜKSEK PERFORMANS için benzersiz stratejiler! HAYATA GÜÇ KAT!

Etkinliklere Hazırlık:
Mert Mapolar’ın eğitimine katılmaya hazırlanıyorsan, senin buradan alabileceğinin en fazlasını alarak ayrılmanı istiyoruz: İyi dinlenmiş olmaya özen göster çünkü ekstra enerjiye ihtiyacın olabilir.

Bu Etkinliklere Katılırken Almak İstediğin Sonuçla İlgili Net Ol:
Sana tavsiyemiz etkinliklerin öncesinde biraz zaman ayırıp programların süresince amaçlarını belirlemen. Hayatını daha iyi bir noktaya getirmek için ne yapardın? Neyi öğrenirdin? En güçlü ve zayıf yanların neler? Amaçların ve almak istediğin sonuçlar hakkında öncesinde net olman, Mert Mapolar ile geçireceğin zamandan en iyisini almanı sağlar. Tecrübeyle biliyoruz ki kendinde bir çok şeyi aştığın, inanılmaz bir zaman geçireceksin. Sana dönüşümü tadacağın bir gün tecrübesi diliyoruz.

> "Mert Mapolar gelişim programları, Kıbrıs’ta hayatımın en inanılmaz deneyimleridir. Yeni bakış açıları kazanmama etkili olmuş, kendimi yeniden keşfedip, amaçlarımı belirlememi sağlamış, kısa sürede, korkusuzca, yaşam standartları daha yüksek  hayal ettiğim yepyeni bir hayata ulaşmamı sağlamıştır. Mert, ruhumun içine vurdu ve bana daha net hayatımın içini görmeme yardımcı oldu. Onun geliştirdiği gelişim strateji ve araçları baştan bizim kültürümüzün özünde olmuştur. Şuan özel ve iş yaşamımın zirvesindeyim” - (Bir Katılımcı)

> “Hangi sosyal statüde ve düzeyde olduğunuz önemli değil. Mert Mapolar sizi, potansiyelinizin en üst noktasına yükseltecektir... İLİŞKİLER / REFAH / SAĞLIK’ta sizin için mümkün olmayanlar, mutlaka onunla mümkün olacaktır...” - (Bir Katılımcı)

Zihnini, tatmin eden bir felsefe olarak değil, yüreğinin hissettiği bir gerçeklikte deneyimleyeceksin...

En son ne zaman gerçekten ne istediğini kendine sordun ya da daha önce koyduğun hedefleri revize ettin?
Daha iyisini yapabilecekken daha kötüsünü yapmamak; daha ve fazlasını bilebilecekken daha azına razı olmamak; daha çoğuna sahip olabilecekken daha azına razı olmamak; daha iyilerle birlikte olma seçeneği varken vasatlarla ilişkide olmamak. Kendinden daha fazlasını ve daha iyisini istemek ve kendini tüm bunları elde etmeye hazır hale getirmeye başlamak.
"İÇİNDEKİ GÜCÜ AÇIĞA ÇIKAR®" Kıbrıs’ta bir gün her şeyi değiştirebilir.
Etkinliklerin Amacı Ne?
Kişisel ve profesyonel yaşamınızda, içinizdeki gerçek güç ile tanışıp, yüksek bir potansiyel ile yaşamınızın kalitesini arttırmak ister miydiniz? Gerçekten ne istiyorsunuz?.. ve bunu elde etmekten sizi alıkoyan şey ne?..

Dünyadaki en son gelişim trendlerinden, güce dönüşüm yolculuğu ve içsel motivasyon üzerine tüyolar almak ister miydiniz?.. Yaşamınızı kökünden güce dönüştürecek etkinliklerde buluşup, interaktif sunumlar ile içinizdeki gücü açığa çıkaralım!

Neler Öğreneceksiniz?
Kişisel ve profesyonel gelişim / dönüşüm için "Başarı Sistemi'ni" kullanacaksınız!
Hayatınızın kalitesinde büyük bir değişim yaratacaksınız: Görünüşünüzden gelirinizi artırmaya, zararlı alışkanlıklardan kurtulmaktan işinizde sıra dışı başarılar yakalamaya ve benzersiz ilişkiler yaratmaya kadar dilediğiniz her alanda istediğiniz değişimi yaratmanız mümkün olacak!

Gerçekten hayatınızda istediğiniz, tutkuyla bağlanacağınız derin arzunuzu keşfedeceksiniz! Sonuç odaklı, faydası kanıtlanmış kişisel ve profesyonel gelişim stratejilerini ve bu stratejileri gerçekleştireceğiniz gereçleri kullanacak ve sizi durduran engelleri ortadan kaldıracaksınız!

Neden Katılmalısınız?
“İçinizdeki Gücü Açığa Çıkar
®” etkinlikleri, özel ve iş yaşamınızdan gerçekten ne istediğinizi net olarak görmenizi sağlayacak, hayalinizi gerçeğe dönüştürme yolunda günlük olarak kullanabileceğiniz pratik araçlar sunacaktır.

Programların amacı daha büyük ve tatmin edici sonuçlar almanız için günlük olarak uygulayabileceğiniz basit ve sistemli stratejileri benimsemenizi sağlamaktır. Zihinsel, duygusal, fiziksel ve parasal kaderinin kontrolünü hiç gecikmeden eline al!

Genel Katılımcı Kuralları:
Etkinlik salonlarına video kayıt cihazı getirmek, görüntü - ses kaydı yapmak, fotoğraf çekmek yasaktır. Katılımcılar yazarak istedikleri notu alabilir.
Etkinlikler; Format - Konu ile ilgili telif hakları nedeniyle, gelişim eğitimi ve danışmanlık hizmetleri veren kişi ve kuruluşlara, bu konularla ve/veya motivasyon ile ilgili konuşmacılara, koçluk hizmeti veren kişilere açık değildir. Hiçbir şekilde video paylaşımı yapılmamaktadır.
Tüm Programların içeriği ve tüm hakları MERT MAPOLAR Bireysel ve Kurumsal Gelişim Danışmanlık Hizmetleri'ne aittir. Başkaları tarafından verilemez ya da pazarlanamaz.
Bu sitedeki ve düzenlenen gelişim etkinliği programlarındaki bilgiler, MERT MAPOLAR Bireysel ve Kurumsal Gelişim Danışmanlık Hizmetleri'nden izin alınmadan, kaynak Gösterilse bile alıntı yapılamaz, yayınlanamaz ve paylaşılamaz.

Not: Eğitim Semineri için ayarlayacağınız salonda görüntü sisteminin (Projeksiyon cihazı ve perdesinin) olması gerekmektedir.

Teklif talebiniz için bizimle irtibat kurarak, toplam katılımcı kişi sayınızı (şirket personeli ve bayi kişi sayısı), bayi toplantı yeri, tarihinizi ve talep ettiğiniz süreyi bildiriniz.
                               
Teklif ve detaylı bilgi için lütfen
iletişime geçiniz.
BAYİ TOPLANTINIZDA ÖZEL EĞİTİM SEMİNERİ
BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian

√ Supported by
Special Interest Tourism Development Project | SUNISLAND® Turizm | KITSAB Sicil No. 231/2000

Mert Mapolar Bireysel ve Kurumsal Gelişim Danışmanlık Hizmetleri - Bir SUNISLAND
® İşletmeleri Şti. Ltd. Kuruluşudur.
© MERT MAPOLAR Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | All rights reserved.
Designed By SUNISLAND
® Group