SİSTEM GİRİŞİ ÖNEMLİ!
* 'Sipariş verdiğiniz Ürünün KKTC'ye Gelmesi' ve 'Global İndirimli Güvenli Sistem Kullanımı' için mutlaka 'Uluslararası Alışveriş Platformu' girişleri HER SEFERİNDE bu sayfadan ve aşağıdaki herhangi bir ürünü tıklayarak, giriş yapılması gerekmektedir!

*En çok satan indirimli ürünler listesi sürekli takip edildiğinden ve güvenlik filtresinden geçirildiğinden, mutlaka bu adresten giriş yapılmalıdır. Dilerseniz 'Türkçe' dil seçeneğini seçebilirsiniz.

> Tek yapmanız gereken aşağıda herhangi bir ürünün üzerine gidip, tıklayıp, giriş yapıp (sign in), siparişinizi vererek, ücretsiz kargo seçeneği varsa onu tıklayarak, 'SSL' güvenlikli platform sisteminden kredi kartınızdan ödemenizi yapmanızdır.

> KKTC'de ikamet edenler, Kargo Yeri ülke olarak "TÜRKİYE'yi" seçmelidir. Adres olarak da Alıcı: Kendi Adını Soyadını, Adresini, Şehrini ve Posta Kodu olarak "99300 Mersin 10" yazacaktır. Aşağıdaki "Örnek Kayıt Formu'nu" takip ediniz.

* Siparişini verdiğiniz kargonuzun KKTC'ye varıp varmadığının takibini "KKTC Posta Takip Servisi" sisteminden takip için tıklayınız.

* Kargonuz henüz KKTC'ye varmamışsa 'Barkod (kargo) Numarasını' girdikten sonra karşınıza "Girilen Barkod Numarasına Ait Hiçbir Kayıt Bulunamadı!" uyarısı çıkacaktır.
TAKİP ET
Aşağadakiler 'Global İndirimli' Ürünlerin Sadece Bazı Örnekleridir.
Bu sayfadan herhangi bir ürün üzerinden
'Uluslararası Alışveriş Platformuna' giriş yaptıktan sonra,
istediğiniz kategoride dilediğiniz ürünün siparişini verebilirsiniz.

100 Milyondan fazla ürün seçeneği sizleri bekliyor...
SUNISLAND® İşletmeleri Şti. Ltd. Resmi Sitesidir. | Her hakkı saklıdır. | Bu sitedeki bilgiler kaynak göstermeden izinsiz kopyalanamaz.
Designed By SUNISLAND® Group
   

   

   

BelarusianCzechEnglishFinnishGermanGreekRussianSlovenianTurkishUkrainian